E32D250HPN342UA79U
MFR.Part #
E32D250HPN342UA79U
JLCPCB Part #
C3814312
Package
Bolt,D34.93xL79.38mm
Description
-10%~+75% -40℃~+105℃ 12.7mm 2000hrs@105℃ 25V 34.93mm 3400uF 79.38mm 螺栓,D34.93xL79.38mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS