E36D6R3LPN393TA41U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E36D6R3LPN393TA41U
JLCPCB Part #
C3814308
Package
Bolt,D35xL41mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 12.7mm 2000hrs@85℃ 35mm 39000uF 4.48A@120Hz 41mm 42.7mΩ@120Hz 6.3V 螺栓,D35xL41mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS