ERWL401LGC682MEH0U
MFR.Part #
ERWL401LGC682MEH0U
JLCPCB Part #
C3814294
Package
Bolt,D76.2xL170mm
Description
-25℃~+85℃ 170mm 20000hrs@85℃ 21A@120Hz 31.5mm 400V 6800uF 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL170mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS