CGS153U050V4C
MFR.Part #
CGS153U050V4C
JLCPCB Part #
C3814292
Package
Bolt,D50.8xL104.78mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 104.78mm 10A@120Hz 15000uF 19mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 22.22mm 50.8mm 50V 螺栓,D50.8xL104.78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS