E32D160HPN683MC54U
MFR.Part #
E32D160HPN683MC54U
JLCPCB Part #
C3814257
Package
Bolt,D50.8xL54mm
Description
-40℃~+105℃ 12.38A@120Hz 16.7mΩ@120Hz 16V 2000hrs@105℃ 22.2mm 50.8mm 54mm 68000uF ±20% 螺栓,D50.8xL54mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS