E36D350HPN333MC54U
MFR.Part #
E36D350HPN333MC54U
JLCPCB Part #
C3814239
Package
Bolt,D50.8xL54mm
Description
-40℃~+85℃ 17.7mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 22.22mm 33000uF 35V 5.55A@120Hz 50.8mm 54mm ±20% 螺栓,D50.8xL54mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS