E37L501CPN272MDD0U
MFR.Part #
E37L501CPN272MDD0U
JLCPCB Part #
C3814214
Package
Bolt,D63.5xL131mm
Description
-40℃~+85℃ 10.9A@120Hz 10000hrs@85℃ 131mm 2700uF 28.6mm 37mΩ@120Hz 500V 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL131mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS