E36D150LPN213UC79U
MFR.Part #
E36D150LPN213UC79U
JLCPCB Part #
C3814213
Package
Bolt,D50.8xL79mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 15V 2000hrs@85℃ 21000uF 22.22mm 50.8mm 79mm 螺栓,D50.8xL79mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS