E36D251HLN472MCA5U
MFR.Part #
E36D251HLN472MCA5U
JLCPCB Part #
C3814189
Package
Bolt,D50.8xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 105mm 2000hrs@85℃ 22.22mm 250V 28.8mΩ@120Hz 4700uF 50.8mm 7.65A@120Hz ±20% 螺栓,D50.8xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS