E36D500LPN722UAA5U
MFR.Part #
E36D500LPN722UAA5U
JLCPCB Part #
C3814153
Package
Bolt,D35xL105mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 105mm 12.7mm 2000hrs@85℃ 35mm 50V 7200uF 螺栓,D35xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS