E36D630HPN472MA41U
MFR.Part #
E36D630HPN472MA41U
JLCPCB Part #
C3814140
Package
Bolt,D35xL41mm
Description
-40℃~+85℃ 12.7mm 2.99A@120Hz 2000hrs@85℃ 35mm 41mm 4700uF 52.8mΩ@120Hz 63V ±20% 螺栓,D35xL41mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS