E32D630HPN133VA67U
MFR.Part #
E32D630HPN133VA67U
JLCPCB Part #
C3814084
Package
Bolt,D34.93xL66.68mm
Description
-10%~+20% -40℃~+105℃ 12.7mm 13000uF 2000hrs@105℃ 34.93mm 63V 66.68mm 螺栓,D34.93xL66.68mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS