CGS123U016R2C
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CGS123U016R2C
JLCPCB Part #
C3814077
Package
Bolt,D34.93xL53.98mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 12000uF 16V 2000hrs@85℃ 31mΩ@120Hz 34.93mm 4.8A@120Hz 53.98mm 螺栓,D34.93xL53.98mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS