E36D451HPN152MCA5U
MFR.Part #
E36D451HPN152MCA5U
JLCPCB Part #
C3814057
Package
Bolt,D50.8xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 105mm 1500uF 165.8mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 22.22mm 4.99A@120Hz 450V 50.8mm ±20% 螺栓,D50.8xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS