E36D750HPN233TCA5U
MFR.Part #
E36D750HPN233TCA5U
JLCPCB Part #
C3814033
Package
Bolt,D50.8xL105mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 105mm 2000hrs@85℃ 22.22mm 23000uF 50.8mm 75V 螺栓,D50.8xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS