PSU23315A
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
PSU23315A
JLCPCB Part #
C3813997
Package
Bolt,D36.53xL87.25mm
Description
-40℃~+65℃ 0%~+20% 125V 233uF 36.53mm 87.25mm Bolt,D36.53xL87.25mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS