CGS431T300R2C
MFR.Part #
CGS431T300R2C
JLCPCB Part #
C3813979
Package
Bolt,D34.93xL53.98mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 1.8A@120Hz 2000hrs@85℃ 228mΩ@120Hz 300V 34.93mm 430uF 53.98mm 螺栓,D34.93xL53.98mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS