E36D451HPN331MA67U
MFR.Part #
E36D451HPN331MA67U
JLCPCB Part #
C3813943
Package
Bolt,D35xL67mm
Description
-40℃~+85℃ 1.6A@120Hz 12.7mm 2000hrs@85℃ 330uF 35mm 450V 67mm 749.9mΩ@120Hz ±20% 螺栓,D35xL67mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS