E36D251LLB182MA92U
MFR.Part #
E36D251LLB182MA92U
JLCPCB Part #
C3813938
Package
Bolt,D35xL92mm
Description
-40℃~+85℃ 1800uF 2000hrs@85℃ 22.22mm 250V 3.73A@120Hz 50.8mm 70.8mΩ@120Hz 92.08mm ±20% 螺栓,D35xL92mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS