E36D201HPN722TCE3U
MFR.Part #
E36D201HPN722TCE3U
JLCPCB Part #
C3813919
Package
Bolt,D50.8xL143mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 143mm 2000hrs@85℃ 200V 22.22mm 50.8mm 7200uF 螺栓,D50.8xL143mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS