E36D201HPN332MC67U
MFR.Part #
E36D201HPN332MC67U
JLCPCB Part #
C3813917
Package
Bolt,D50.8xL67mm
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 200V 22.22mm 3300uF 44.8mΩ@120Hz 5.27A@120Hz 50.8mm 67mm ±20% 螺栓,D50.8xL67mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS