E36D350LPN502UA54U
MFR.Part #
E36D350LPN502UA54U
JLCPCB Part #
C3813859
Package
Bolt,D35xL54mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 12.7mm 2000hrs@85℃ 34.93mm 35V 5000uF 61mm 螺栓,D35xL54mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS