E36D251HPN103ME92U
MFR.Part #
E36D251HPN103ME92U
JLCPCB Part #
C3813832
Package
Bolt,D76.2xL92mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 13.22A@120Hz 18.8mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 250V 31.75mm 76.2mm 79.38mm ±20% 螺栓,D76.2xL92mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS