E37X501CPN222ME92U
MFR.Part #
E37X501CPN222ME92U
JLCPCB Part #
C3813816
Package
Bolt,D76.2xL93mm
Description
-40℃~+85℃ 15000hrs@85℃ 2200uF 31.8mm 48mΩ@120Hz 500V 76.2mm 9.5A@120Hz 93mm ±20% 螺栓,D76.2xL93mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS