E37X351CPN682MFA5U
MFR.Part #
E37X351CPN682MFA5U
JLCPCB Part #
C3813804
Package
Bolt,D89xL106mm
Description
-40℃~+85℃ 106mm 15000hrs@85℃ 16mΩ@120Hz 18.5A@120Hz 31.75mm 350V 6800uF 89mm ±20% 螺栓,D89xL106mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS