E32D500HPN562MA41U
MFR.Part #
E32D500HPN562MA41U
JLCPCB Part #
C3813784
Package
Bolt,D34.93xL41.28mm
Description
-40℃~+105℃ 12.7mm 2000hrs@105℃ 34.93mm 41.28mm 5.66A@120Hz 50V 52.2mΩ@120Hz 5600uF ±20% 螺栓,D34.93xL41.28mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS