E36D160LPN473TA67U
MFR.Part #
E36D160LPN473TA67U
JLCPCB Part #
C3813736
Package
Bolt,D35xL67mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 12.7mm 16V 2000hrs@85℃ 34.93mm 47000uF 66.68mm 螺栓,D35xL67mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS