DCM342T350DE2B
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
DCM342T350DE2B
JLCPCB Part #
C3813733
Package
Bolt,D76.2xL131.75mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 131.75mm 2000hrs@85℃ 31.75mm 3400uF 350V 76.2mm 螺栓,D76.2xL131.75mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS