E32D400HLS472MA54U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E32D400HLS472MA54U
JLCPCB Part #
C3813680
Package
Bolt,D34.93xL61mm
Description
-40℃~+105℃ 12.7mm 2000hrs@105℃ 34.93mm 40V 4700uF 61mm ±20% 螺栓,D34.93xL61mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS