E36D750HPN522UC54U
MFR.Part #
E36D750HPN522UC54U
JLCPCB Part #
C3813661
Package
Bolt,D50.8xL54mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 22.22mm 50.8mm 5200uF 54mm 75V 螺栓,D50.8xL54mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS