E36D630HPN103MA67U
MFR.Part #
E36D630HPN103MA67U
JLCPCB Part #
C3813658
Package
Bolt,D35xL67mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 12.7mm 2000hrs@85℃ 34.93mm 63V 66.68mm ±20% 螺栓,D35xL67mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS