E32D451HPN472MED0U
MFR.Part #
E32D451HPN472MED0U
JLCPCB Part #
C3813628
Package
Bolt,D76.2xL130.18mm
Description
-40℃~+105℃ 130.18mm 2000hrs@105℃ 31.75mm 450V 4700uF 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL130.18mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS