E37X501CPN682MEM9U
MFR.Part #
E37X501CPN682MEM9U
JLCPCB Part #
C3813624
Package
Bolt,D76.2xL220mm
Description
-40℃~+85℃ 15000hrs@85℃ 16mΩ@120Hz 22.5A@120Hz 220mm 31.8mm 500V 6800uF 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL220mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS