DCMC122T020AA2B
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
DCMC122T020AA2B
JLCPCB Part #
C3813621
Package
Bolt,D34.93xL55.55mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 12.7mm 1200uF 2000hrs@85℃ 20V 34.93mm 55.55mm 螺栓,D34.93xL55.55mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS