E32D351HPN272MCD0U
MFR.Part #
E32D351HPN272MCD0U
JLCPCB Part #
C3813584
Package
Bolt,D50.8xL130.18mm
Description
-40℃~+105℃ 130.18mm 2000hrs@105℃ 22.22mm 2700uF 350V 50.8mm 59mΩ@120Hz 8.18A@120Hz ±20% 螺栓,D50.8xL130.18mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS