E36D101LPN563TEM9U
MFR.Part #
E36D101LPN563TEM9U
JLCPCB Part #
C3813508
Package
螺栓,D76.2xL219mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 100V 2000hrs@85℃ 219mm 56000uF 76.2mm 螺栓,D76.2xL219mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS