E36D250LPN174TCB7U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E36D250LPN174TCB7U
JLCPCB Part #
C3813489
Package
Bolt,D50.8xL117mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 0.17F 117mm 2000hrs@85℃ 22.22mm 25V 50.8mm 螺栓,D50.8xL117mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS