E36D350HPN683MC79U
MFR.Part #
E36D350HPN683MC79U
JLCPCB Part #
C3813488
Package
Bolt,D50.8xL79mm
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 22.22mm 35V 50.8mm 68000uF 79.38mm 9.08A@120Hz 9.5mΩ@120Hz ±20% 螺栓,D50.8xL79mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS