E32D500HLN154MEA5U
MFR.Part #
E32D500HLN154MEA5U
JLCPCB Part #
C3813474
Package
Bolt,D76.2xL104.78mm
Description
-40℃~+105℃ 0.15F 104.78mm 2000hrs@105℃ 31.75mm 36.22A@120Hz 50V 7.8mΩ@120Hz 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL104.78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS