E36D600LPN104TEE3U
MFR.Part #
E36D600LPN104TEE3U
JLCPCB Part #
C3813433
Package
Bolt,D76.2xL143mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 0.1F 142.88mm 2000hrs@85℃ 31.75mm 60V 76.2mm 螺栓,D76.2xL143mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS