E32D151CHN193TED0U
MFR.Part #
E32D151CHN193TED0U
JLCPCB Part #
C3813411
Package
Bolt,D76.2xL130.18mm
Description
-10%~+50% -40℃~+105℃ 130.18mm 150V 19000uF 2000hrs@105℃ 31.75mm 76.2mm 螺栓,D76.2xL130.18mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS