E36D160HPN564MEA5U
MFR.Part #
E36D160HPN564MEA5U
JLCPCB Part #
C3813410
Package
Bolt,D76.2xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 0.56F 105mm 16V 2000hrs@85℃ 22.05A@120Hz 31.75mm 7.5mΩ@120Hz 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS