E36D451HLS472QEE3U
MFR.Part #
E36D451HLS472QEE3U
JLCPCB Part #
C3813381
Package
Bolt,D76.2xL143mm
Description
-10%~+30% -40℃~+85℃ 143mm 2000hrs@85℃ 31.75mm 450V 4700uF 76.2mm 螺栓,D76.2xL143mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS