E36D500HPN123MA54U
MFR.Part #
E36D500HPN123MA54U
JLCPCB Part #
C3813371
Package
Bolt,D35xL54mm
Description
-40℃~+85℃ 12.7mm 12000uF 2000hrs@85℃ 28.7mΩ@120Hz 35mm 4.34A@120Hz 50V 54mm ±20% 螺栓,D35xL54mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS