CGS253U075X4C3PL
MFR.Part #
CGS253U075X4C3PL
JLCPCB Part #
C3813354
Package
Bolt,D76.2xL104.78mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 104.78mm 2000hrs@85℃ 25000uF 39mΩ@120Hz 75V 76.2mm 9A@120Hz 螺栓,D76.2xL104.78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals)