E37F421CPN272MD92U
MFR.Part #
E37F421CPN272MD92U
JLCPCB Part #
C3813348
Package
Bolt,D63.5xL93mm
Description
-40℃~+85℃ 10.1A@120Hz 2700uF 28.6mm 34mΩ@120Hz 420V 5000hrs@85℃ 63.5mm 93mm ±20% Bolt,D63.5xL93mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS