ERWF451LGC392MDF5U
MFR.Part #
ERWF451LGC392MDF5U
JLCPCB Part #
C3813335
Package
Bolt,D63.5xL155mm
Description
-25℃~+85℃ 13.8A@120Hz 155mm 28mm 3900uF 450V 5000hrs@85℃ 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL155mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS