E32D350HPN103MA41U
MFR.Part #
E32D350HPN103MA41U
JLCPCB Part #
C3813319
Package
Bolt,D34.93xL41.28mm
Description
-40℃~+105℃ 10000uF 12.7mm 2000hrs@105℃ 34.93mm 35V 41.28mm 45.8mΩ@120Hz 5.94A@120Hz ±20% 螺栓,D34.93xL41.28mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS