E36D350LPN103TA54U
MFR.Part #
E36D350LPN103TA54U
JLCPCB Part #
C3813260
Package
Bolt,D35xL54mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 10000uF 12.7mm 2000hrs@85℃ 34.93mm 35V 53.98mm 螺栓,D35xL54mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS