ERWL401LGC472MED0U
MFR.Part #
ERWL401LGC472MED0U
JLCPCB Part #
C3813254
Package
Bolt,D76.2xL130.18mm
Description
-25℃~+85℃ 130.18mm 15.5A@120Hz 20000hrs@85℃ 31.75mm 400V 4700uF 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL130.18mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS